1.5KE68A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE68A-TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.5KE68A-TP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas TVS DIODE 58.1V 92V DO201AE
Duomenų lapai: 1.5KE68A-TP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1.5KE68A-TP specifikacijos
Dalies numeris 1.5KE68A-TP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas TVS DIODE 58.1V 92V DO201AE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 216382 pcs Duomenų lapas 1.5KE68A-TP.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 58.1V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 92V
Įtampa - suskirstymas (min) 64.6V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-201AE
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė DO-201AE, Axial Kiti vardai 1.5KE68A-TPMSCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris 1.5KE
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1.5KE68AE3/TR13
1.5KE68AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 58.1V 92V CASE-1