1.5KE56CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE56CA-TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.5KE56CA-TP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas TVS DIODE 47.8V 77V DO201AE
Duomenų lapai: 1.5KE56CA-TP.pdf
  • Pranešimas
1.5KE56CA-TP specifikacijos
Dalies numeris 1.5KE56CA-TP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas TVS DIODE 47.8V 77V DO201AE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 470284 pcs Duomenų lapas 1.5KE56CA-TP.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 47.8V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 77V
Įtampa - suskirstymas (min) 53.2V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-201AE Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-201AE, Axial
Kiti vardai 1.5KE56CA-TPMSTR
1.5KE56CA-TPMSTRINACTIVE-ND
15KE56CATP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)