1.5KE51A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE51A-TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.5KE51A-TP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas TVS DIODE 43.6V 70.1V DO201AE
Duomenų lapai: 1.5KE51A-TP.pdf
  • Pranešimas
1.5KE51A-TP specifikacijos
Dalies numeris 1.5KE51A-TP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas TVS DIODE 43.6V 70.1V DO201AE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 394081 pcs Duomenų lapas 1.5KE51A-TP.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 43.6V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 70.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 48.5V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-201AE
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-201AE, Axial Kiti vardai 1.5KE51A-TPMSTR
15KE51ATP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris 1.5KE
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1.5KE51AHE3_A/D
1.5KE51AHE3_A/D
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 43.6V 70.1V 1.5KE