1.5KE440CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE440CA-TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.5KE440CA-TP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas TVS DIODE 376V 602V DO201AE
Duomenų lapai: 1.5KE440CA-TP.pdf
  • Pranešimas
1.5KE440CA-TP specifikacijos
Dalies numeris 1.5KE440CA-TP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas TVS DIODE 376V 602V DO201AE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 260279 pcs Duomenų lapas 1.5KE440CA-TP.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 376V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 602V
Įtampa - suskirstymas (min) 418V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-201AE Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-201AE, Axial
Kiti vardai 1.5KE440CA-TPMSTR
15KE440CATP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) - Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Bazinės dalies numeris 1.5KE
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1.5KE440CA B0G
1.5KE440CA B0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 376V 602V DO201