1.5KE440A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE440A-TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.5KE440A-TP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas TVS DIODE 376V 602V DO201AE
Duomenų lapai: 1.5KE440A-TP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1.5KE440A-TP specifikacijos
Dalies numeris 1.5KE440A-TP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas TVS DIODE 376V 602V DO201AE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 163974 pcs Duomenų lapas 1.5KE440A-TP.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 376V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 602V
Įtampa - suskirstymas (min) 418V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-201AE
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė DO-201AE, Axial Kiti vardai 1.5KE440A-TPMSCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris 1.5KE
Programos General Purpose
Susiję produktai
1.5KE440AHB0G
1.5KE440AHB0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 376V 602V DO201
Sandelyje: 199877 pcs
parsisiųsti: 1.5KE440AHB0G.pdf
RFQ
1.5KE440A-E3/51
1.5KE440A-E3/51
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 376V 602V 1.5KE
Sandelyje: 62466 pcs
parsisiųsti: 1.5KE440A-E3/51.pdf
RFQ
1.5KE440A
1.5KE440A
Gamintojai: STMicroelectronics
apibūdinimas: TVS DIODE 376V 776V DO201
parsisiųsti: 1.5KE440A.pdf
1.5KE440A-E3/54
1.5KE440A-E3/54
parsisiųsti: 1.5KE440A-E3/54.pdf
1.5KE440A R0G
1.5KE440A R0G