1.5KE400A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE400A-TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.5KE400A-TP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas TVS DIODE 342V 548V DO201AE
Duomenų lapai: 1.5KE400A-TP.pdf
  • Pranešimas
1.5KE400A-TP specifikacijos
Dalies numeris 1.5KE400A-TP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas TVS DIODE 342V 548V DO201AE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 261345 pcs Duomenų lapas 1.5KE400A-TP.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 342V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 548V
Įtampa - suskirstymas (min) 380V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-201AE
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-201AE, Axial Kiti vardai 1.5KE400A-TPMSTR
15KE400ATP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole