1.5KE30CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE30CA-TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.5KE30CA-TP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas TVS DIODE 25.6V 41.4V DO201AE
Duomenų lapai: 1.5KE30CA-TP.pdf
  • Pranešimas
1.5KE30CA-TP specifikacijos
Dalies numeris 1.5KE30CA-TP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas TVS DIODE 25.6V 41.4V DO201AE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 280145 pcs Duomenų lapas 1.5KE30CA-TP.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 25.6V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 41.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 28.5V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-201AE Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-201AE, Axial
Kiti vardai 1.5KE30CA-TPMSCT Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)