1.5KE250A-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
1.5KE250A-TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.5KE250A-TP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas TVS DIODE 214VWM 344VC DO201AE
Duomenų lapai: 1.5KE250A-TP.pdf
  • Pranešimas
1.5KE250A-TP specifikacijos
Dalies numeris 1.5KE250A-TP Gamintojas Micro Commercial Co
Galimas kiekis 353777 pcs Duomenų lapas 1.5KE250A-TP.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 237V
Įtampa - suskirstymas (min) 214V Įtampa - suskirstymas DO-201AE
Įveskite Zener Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas -
Polarizacija DO-201AE, Axial Kiti vardai 1.5KE250A-TPMSTR
15KE250ATP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo kodas 1.5KE250A-TP apibūdinimas TVS DIODE 214VWM 344VC DO201AE
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 344V Talpa @ dažnumas -