1.5KE100CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE100CA-TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.5KE100CA-TP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas TVS DIODE 85.5V 137V DO201AE
Duomenų lapai: 1.5KE100CA-TP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1.5KE100CA-TP specifikacijos
Dalies numeris 1.5KE100CA-TP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas TVS DIODE 85.5V 137V DO201AE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 227462 pcs Duomenų lapas 1.5KE100CA-TP.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 85.5V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 137V
Įtampa - suskirstymas (min) 95V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-201AE Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-201AE, Axial
Kiti vardai 1.5KE100CA-TPMSCT Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)