VN2410L-G-P014
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VN2410L-G-P014
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 240V 0.19A TO92-3
Duomenų lapai: VN2410L-G-P014.pdf
  • Pranešimas
VN2410L-G-P014 specifikacijos
Dalies numeris VN2410L-G-P014 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas MOSFET N-CH 240V 0.19A TO92-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70256 pcs Duomenų lapas VN2410L-G-P014.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-92-3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 10 Ohm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1W (Tc) Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 125pF @ 25V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 2.5V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 240V Išsamus aprašymas N-Channel 240V 190mA (Tj) 1W (Tc) Through Hole TO-92-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 190mA (Tj)