TSC87251G2D-L16CER
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TSC87251G2D-L16CER Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TSC87251G2D-L16CER
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB OTP 44VQFP
Duomenų lapai: TSC87251G2D-L16CER.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TSC87251G2D-L16CER specifikacijos
Dalies numeris TSC87251G2D-L16CER Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4108 pcs Duomenų lapas TSC87251G2D-L16CER.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-VQFP (10x10)
Greitis 16MHz Serija 8x251
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas OTP
Programos atminties dydis 32KB (32K x 8) Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 44-LQFP
Kiti vardai TSC87251G2DL16CER Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) I / O skaičius 32
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas C251 8x251 Microcontroller IC 8/16-Bit 16MHz 32KB (32K x 8) OTP 44-VQFP (10x10)