TSC87251G2D-16CB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TSC87251G2D-16CB
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB OTP 44PLCC
Duomenų lapai: TSC87251G2D-16CB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TSC87251G2D-16CB specifikacijos
Dalies numeris TSC87251G2D-16CB Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4611 pcs Duomenų lapas TSC87251G2D-16CB.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-PLCC (16.59x16.59)
Greitis 16MHz Serija 8x251
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas OTP
Programos atminties dydis 32KB (32K x 8) Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 44-LCC (J-Lead)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 32 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas C251 8x251 Microcontroller IC 8/16-Bit 16MHz 32KB (32K x 8) OTP 44-PLCC (16.59x16.59) Duomenų keitikliai -