TC1300R-3.3VUA
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1300R-3.3VUA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TC1300R-3.3VUA
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8MSOP
Duomenų lapai: TC1300R-3.3VUA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
TC1300R-3.3VUA specifikacijos
Dalies numeris TC1300R-3.3VUA Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75076 pcs Duomenų lapas TC1300R-3.3VUA.pdf
Įtampa (maks.) 0.39V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 60dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai TC1300R3.3VUA Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 8-MSOP Dabartinis - silpnas (Iq) 160µA
Dabartinis - rezultatas 300mA Valdymo funkcijos Enable, Reset