TC1054-2.6VCT713
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1054-2.6VCT713 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TC1054-2.6VCT713
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.6V 50MA SOT23-5
Duomenų lapai: 1.TC1054-2.6VCT713.pdf2.TC1054-2.6VCT713.pdf3.TC1054-2.6VCT713.pdf
  • Pranešimas
TC1054-2.6VCT713 specifikacijos
Dalies numeris TC1054-2.6VCT713 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.6V 50MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa (maks.) 0.12V @ 50mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.6V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6.5V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 64dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai TC10542.6VCT713 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 50mA SOT-23-5 Dabartinis - silpnas (Iq) 80µA
Dabartinis - rezultatas 50mA Valdymo funkcijos Enable