TC1015-2.85VCT713
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1015-2.85VCT713 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TC1015-2.85VCT713
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LIN 2.85V 100MA SOT23-5
Duomenų lapai: 1.TC1015-2.85VCT713.pdf2.TC1015-2.85VCT713.pdf3.TC1015-2.85VCT713.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
TC1015-2.85VCT713 specifikacijos
Dalies numeris TC1015-2.85VCT713 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LIN 2.85V 100MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa (maks.) 0.25V @ 100mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.85V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 64dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC 1 Output 100mA SOT-23-5 Dabartinis - silpnas (Iq) 80µA
Dabartinis - rezultatas 100mA Valdymo funkcijos Enable