TC1014-3.3VCT713
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1014-3.3VCT713 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TC1014-3.3VCT713
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5
Duomenų lapai: 1.TC1014-3.3VCT713.pdf2.TC1014-3.3VCT713.pdf3.TC1014-3.3VCT713.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
TC1014-3.3VCT713 specifikacijos
Dalies numeris TC1014-3.3VCT713 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa (maks.) 0.12V @ 50mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 64dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai TC1014-3.3VCT713CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA SOT-23-5
Dabartinis - silpnas (Iq) 80µA Dabartinis - rezultatas 50mA
Valdymo funkcijos Enable Bazinės dalies numeris TC1014
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TC1014-2.85VCT713
TC1014-2.85VCT713
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.85V 50MA SOT23-5
Sandelyje: 215990 pcs
parsisiųsti: TC1014-2.85VCT713.pdf
RFQ
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.5V 100MA SOT23-5
Sandelyje: 224509 pcs
parsisiųsti: TC1015-2.5VCT713.pdf
RFQ
TC1014-3.3VCT713-VAO
TC1014-3.3VCT713-VAO
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5