SST26WF080BT-104I/NP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST26WF080BT-104I/NP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SST26WF080BT-104I/NP
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 8M SPI 104MHZ 8USON
Duomenų lapai: SST26WF080BT-104I/NP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
SST26WF080BT-104I/NP specifikacijos
Dalies numeris SST26WF080BT-104I/NP Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 8M SPI 104MHZ 8USON "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84512 pcs Duomenų lapas SST26WF080BT-104I/NP.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 1.5ms Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 1.95 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 8-USON (2x3)
Serija SST26 SQI® Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 8-UFDFN Exposed Pad Kiti vardai SST26WF080BT-104I/NPCT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Non-Volatile
Atminties dydis 8Mb (1M x 8) Atminties sąsaja SPI - Quad I/O
Atminties formatas FLASH Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-USON (2x3)
Laikrodžio dažnis 104MHz Bazinės dalies numeris SST26WF080
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SST2H-D
SST2H-D
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: CABLE TIE 2PIECE 8"