SST26VF064BA-104I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST26VF064BA-104I/SO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SST26VF064BA-104I/SO
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 64M SPI 104MHZ 16SOIC
Duomenų lapai: SST26VF064BA-104I/SO.pdf
  • Pranešimas
SST26VF064BA-104I/SO specifikacijos
Dalies numeris SST26VF064BA-104I/SO Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 64M SPI 104MHZ 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4138 pcs Duomenų lapas SST26VF064BA-104I/SO.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 1.5ms Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 3.6 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 16-SOIC
Serija SST26 SQI® Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 64Mb (8M x 8)
Atminties sąsaja SPI - Quad I/O Atminties formatas FLASH
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 64Mb (8M x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 16-SOIC
Laikrodžio dažnis 104MHz Bazinės dalies numeris SST26VF064