SST26VF032BAT-104I/SM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SST26VF032BAT-104I/SM
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 32M SPI 104MHZ 8SOIJ
Duomenų lapai: SST26VF032BAT-104I/SM.pdf
  • Pranešimas
SST26VF032BAT-104I/SM specifikacijos
Dalies numeris SST26VF032BAT-104I/SM Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 32M SPI 104MHZ 8SOIJ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53468 pcs Duomenų lapas SST26VF032BAT-104I/SM.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 1.5ms Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 3.6 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIJ
Serija SST26 SQI® Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 32Mb (4M x 8)
Atminties sąsaja SPI - Quad I/O Atminties formatas FLASH
Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 32Mb (4M x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-SOIJ Laikrodžio dažnis 104MHz