PIC32MX340F256HT-80V/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC32MX340F256HT-80V/PT
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64TQFP
  • Pranešimas
PIC32MX340F256HT-80V/PT specifikacijos
Dalies numeris PIC32MX340F256HT-80V/PT Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Greitis 80MHz Serija PIC® 32MX
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 64-TQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 53 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)