PIC32MX220F032CT-50I/TL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MX220F032CT-50I/TL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC32MX220F032CT-50I/TL
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 32KB FLASH 36VTLA
  • Pranešimas
PIC32MX220F032CT-50I/TL specifikacijos
Dalies numeris PIC32MX220F032CT-50I/TL Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 36-VTLA (5x5)
Greitis 50MHz Serija PIC® 32MX
RAM dydis 8K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 36-VFTLA Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 23 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 32KB (32K x 8) FLASH 36-VTLA (5x5)