PIC32MX120F032B-50I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MX120F032B-50I/SS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC32MX120F032B-50I/SS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 32KB FLASH 28SSOP
Duomenų lapai: 1.PIC32MX120F032B-50I/SS.pdf2.PIC32MX120F032B-50I/SS.pdf3.PIC32MX120F032B-50I/SS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
376 pcs
  • Pranešimas
PIC32MX120F032B-50I/SS specifikacijos
Dalies numeris PIC32MX120F032B-50I/SS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SSOP
Greitis 50MHz Serija PIC® 32MX
RAM dydis 8K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 21 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 32KB (32K x 8) FLASH 28-SSOP Duomenų keitikliai A/D 10x10b