PIC32MM0064GPL028-E/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC32MM0064GPL028-E/SP
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas 64KB FLASH, 8KB RAM, 79 COREMARK
Duomenų lapai: 1.PIC32MM0064GPL028-E/SP.pdf2.PIC32MM0064GPL028-E/SP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC32MM0064GPL028-E/SP specifikacijos
Dalies numeris PIC32MM0064GPL028-E/SP Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas 64KB FLASH, 8KB RAM, 79 COREMARK "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 67101 pcs Duomenų lapas 1.PIC32MM0064GPL028-E/SP.pdf2.PIC32MM0064GPL028-E/SP.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SPDIP
Greitis 25MHz Serija PIC® 32MM
RAM dydis 8K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 22 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 28-SPDIP