PIC24FV16KM202-E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FV16KM202-E/ML Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC24FV16KM202-E/ML
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28QFN
Duomenų lapai: 1.PIC24FV16KM202-E/ML.pdf2.PIC24FV16KM202-E/ML.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
305 pcs
  • Pranešimas
PIC24FV16KM202-E/ML specifikacijos
Dalies numeris PIC24FV16KM202-E/ML Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 43500 pcs Duomenų lapas 1.PIC24FV16KM202-E/ML.pdf2.PIC24FV16KM202-E/ML.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-QFN (6x6)
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 24F
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-VQFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 23 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis 512 x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (5.5K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)