PIC24FJ64GC010-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC24FJ64GC010-I/PT
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64TQFP
Duomenų lapai: 1.PIC24FJ64GC010-I/PT.pdf2.PIC24FJ64GC010-I/PT.pdf3.PIC24FJ64GC010-I/PT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC24FJ64GC010-I/PT specifikacijos
Dalies numeris PIC24FJ64GC010-I/PT Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 24F
RAM dydis 8K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 64-TQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 85 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 64-TQFP (10x10)