PIC24FJ64GA702T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ64GA702T-I/SS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC24FJ64GA702T-I/SS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16-BIT 64KB FLASH 28SSOP
Duomenų lapai: 1.PIC24FJ64GA702T-I/SS.pdf2.PIC24FJ64GA702T-I/SS.pdf
  • Pranešimas
PIC24FJ64GA702T-I/SS specifikacijos
Dalies numeris PIC24FJ64GA702T-I/SS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 74695 pcs Duomenų lapas 1.PIC24FJ64GA702T-I/SS.pdf2.PIC24FJ64GA702T-I/SS.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SSOP
Greitis 32MHz Serija PIC® 24F
RAM dydis 16K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Kiti vardai PIC24FJ64GA702T-I/SS-ND
PIC24FJ64GA702T-I/SSTR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 22
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 28-SSOP Duomenų keitikliai A/D 10x12b