PIC24FJ64GA102T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ64GA102T-I/SS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC24FJ64GA102T-I/SS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP
  • Pranešimas
PIC24FJ64GA102T-I/SS specifikacijos
Dalies numeris PIC24FJ64GA102T-I/SS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SSOP
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 24F
RAM dydis 8K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 21 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 28-SSOP Duomenų keitikliai A/D 10x10b