PIC24FJ32MC104-I/TL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ32MC104-I/TL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC24FJ32MC104-I/TL
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 32KB FLASH 44VTLA
Duomenų lapai: 1.PIC24FJ32MC104-I/TL.pdf2.PIC24FJ32MC104-I/TL.pdf
  • Pranešimas
PIC24FJ32MC104-I/TL specifikacijos
Dalies numeris PIC24FJ32MC104-I/TL Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5224 pcs Duomenų lapas 1.PIC24FJ32MC104-I/TL.pdf2.PIC24FJ32MC104-I/TL.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-VTLA (6x6)
Greitis 16 MIPs Serija PIC® 24F
RAM dydis 1K x 16 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 44-VFTLA Exposed Pad
Kiti vardai PIC24FJ32MC104ITL Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 35
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 44-VTLA (6x6)