PIC24FJ16MC102-E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ16MC102-E/SS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC24FJ16MC102-E/SS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SSOP
Duomenų lapai: 1.PIC24FJ16MC102-E/SS.pdf2.PIC24FJ16MC102-E/SS.pdf3.PIC24FJ16MC102-E/SS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
329 pcs
  • Pranešimas
PIC24FJ16MC102-E/SS specifikacijos
Dalies numeris PIC24FJ16MC102-E/SS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SSOP
Greitis 16 MIPs Serija PIC® 24F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 21 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 16KB (5.5K x 24) FLASH 28-SSOP