PIC24FJ16GA002-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ16GA002-E/SO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC24FJ16GA002-E/SO
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SOIC
standartinė kaina (JAV doleriais)
324 pcs
  • Pranešimas
PIC24FJ16GA002-E/SO specifikacijos
Dalies numeris PIC24FJ16GA002-E/SO Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SOIC
Greitis 32MHz Serija PIC® 24F
RAM dydis 4K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Kiti vardai PIC24FJ16GA002ESO Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 21
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (5.5K x 24) FLASH 28-SOIC Duomenų keitikliai A/D 10x10b