PIC24FJ1024GA606T-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC24FJ1024GA606T-I/PT
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 1MB FLASH 64TQFP
Duomenų lapai: PIC24FJ1024GA606T-I/PT.pdf
  • Pranešimas
PIC24FJ1024GA606T-I/PT specifikacijos
Dalies numeris PIC24FJ1024GA606T-I/PT Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 23531 pcs Duomenų lapas PIC24FJ1024GA606T-I/PT.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Greitis 32MHz Serija PIC® 24F
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 64-TQFP
Kiti vardai PIC24FJ1024GA606T-I/PT-ND
PIC24FJ1024GA606T-I/PTTR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 53
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 1MB (341.5K x 24) FLASH 64-TQFP (10x10) Duomenų keitikliai A/D 16x10b