PIC24F08KM102T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24F08KM102T-I/SO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC24F08KM102T-I/SO
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 8KB FLASH 28SOIC
Duomenų lapai: 1.PIC24F08KM102T-I/SO.pdf2.PIC24F08KM102T-I/SO.pdf
  • Pranešimas
PIC24F08KM102T-I/SO specifikacijos
Dalies numeris PIC24F08KM102T-I/SO Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5263 pcs Duomenų lapas 1.PIC24F08KM102T-I/SO.pdf2.PIC24F08KM102T-I/SO.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SOIC
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 24F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 24 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 8KB (2.75K x 24) FLASH 28-SOIC Duomenų keitikliai A/D 19x10b/12b