PIC24F08KA101-I/MQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24F08KA101-I/MQ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC24F08KA101-I/MQ
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20QFN
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC24F08KA101-I/MQ specifikacijos
Dalies numeris PIC24F08KA101-I/MQ Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-QFN (5x5)
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 24F
RAM dydis 1.5K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-VQFN Exposed Pad
Kiti vardai PIC24F08KA101IMQ Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 18
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 8KB (2.75K x 24) FLASH 20-QFN (5x5) Duomenų keitikliai A/D 9x10b