PIC18LF45K22-E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC18LF45K22-E/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Duomenų lapai: PIC18LF45K22-E/P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
260 pcs
  • Pranešimas
PIC18LF45K22-E/P specifikacijos
Dalies numeris PIC18LF45K22-E/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 32204 pcs Duomenų lapas PIC18LF45K22-E/P.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 40-PDIP
Greitis 48MHz Serija PIC® XLP™ 18K
RAM dydis 1.5K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 35 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
EEPROM dydis 256 x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 32KB (16K x 16) FLASH 40-PDIP