PIC18LF4439-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC18LF4439-I/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 12KB FLASH 40DIP
Duomenų lapai: PIC18LF4439-I/P.pdf
  • Pranešimas
PIC18LF4439-I/P specifikacijos
Dalies numeris PIC18LF4439-I/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4465 pcs Duomenų lapas PIC18LF4439-I/P.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 40-PDIP
Greitis 40MHz Serija PIC® 18F
RAM dydis 640 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 32 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 256 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 12KB (6K x 16) FLASH 40-PDIP Duomenų keitikliai A/D 8x10b