PIC18LF26K83-E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF26K83-E/SS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC18LF26K83-E/SS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas FLASH
Duomenų lapai: 1.PIC18LF26K83-E/SS.pdf2.PIC18LF26K83-E/SS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC18LF26K83-E/SS specifikacijos
Dalies numeris PIC18LF26K83-E/SS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas FLASH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44493 pcs Duomenų lapas 1.PIC18LF26K83-E/SS.pdf2.PIC18LF26K83-E/SS.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SSOP
Greitis 64MHz Serija PIC® XLP™ 18K
RAM dydis 4K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 25 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM dydis 1K x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SSOP