PIC18LF24K22-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF24K22-I/ML Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC18LF24K22-I/ML
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN
Duomenų lapai: PIC18LF24K22-I/ML.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC18LF24K22-I/ML specifikacijos
Dalies numeris PIC18LF24K22-I/ML Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 45671 pcs Duomenų lapas PIC18LF24K22-I/ML.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-QFN (6x6)
Greitis 64MHz Serija PIC® XLP™ 18K
RAM dydis 768 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-VQFN Exposed Pad
Kiti vardai PIC18LF24K22IML Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 24
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 256 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 16KB (8K x 16) FLASH 28-QFN (6x6) Duomenų keitikliai A/D 19x10b