PIC18LF13K50-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC18LF13K50-I/SS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SSOP
Duomenų lapai: 1.PIC18LF13K50-I/SS.pdf2.PIC18LF13K50-I/SS.pdf3.PIC18LF13K50-I/SS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
PIC18LF13K50-I/SS specifikacijos
Dalies numeris PIC18LF13K50-I/SS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SSOP
Greitis 48MHz Serija PIC® XLP™ 18K
RAM dydis 512 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Kiti vardai PIC18LF13K50ISS Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 14
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 256 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 8KB (4K x 16) FLASH 20-SSOP Duomenų keitikliai A/D 11x10b