PIC18F8622-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC18F8622-I/PT
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80TQFP
Duomenų lapai: 1.PIC18F8622-I/PT.pdf2.PIC18F8622-I/PT.pdf3.PIC18F8622-I/PT.pdf
  • Pranešimas
PIC18F8622-I/PT specifikacijos
Dalies numeris PIC18F8622-I/PT Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (12x12)
Greitis 40MHz Serija PIC® 18F
RAM dydis 3.8K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 80-TQFP
Kiti vardai PIC18F8622IPT Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 70
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 1K x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 64KB (32K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12) Duomenų keitikliai A/D 16x10b