PIC18F4685-E/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F4685-E/PT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC18F4685-E/PT
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 96KB FLASH 44TQFP
Duomenų lapai: 1.PIC18F4685-E/PT.pdf2.PIC18F4685-E/PT.pdf3.PIC18F4685-E/PT.pdf4.PIC18F4685-E/PT.pdf
  • Pranešimas
PIC18F4685-E/PT specifikacijos
Dalies numeris PIC18F4685-E/PT Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-TQFP (10x10)
Greitis 40MHz Serija PIC® 18F
RAM dydis 3.25K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 44-TQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 36 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM dydis 1K x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 96KB (48K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)