PIC18F45K80-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC18F45K80-I/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Duomenų lapai: 1.PIC18F45K80-I/P.pdf2.PIC18F45K80-I/P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC18F45K80-I/P specifikacijos
Dalies numeris PIC18F45K80-I/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 40095 pcs Duomenų lapas 1.PIC18F45K80-I/P.pdf2.PIC18F45K80-I/P.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 40-PDIP
Greitis 64MHz Serija PIC® XLP™ 18K
RAM dydis 3.6K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Kiti vardai PIC18F45K80IP Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 35
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 1K x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 40-PDIP Duomenų keitikliai A/D 11x12b