PIC18F442-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F442-I/PT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC18F442-I/PT
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
  • Pranešimas
PIC18F442-I/PT specifikacijos
Dalies numeris PIC18F442-I/PT Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-TQFP (10x10)
Greitis 40MHz Serija PIC® 18F
RAM dydis 768 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 44-TQFP
Kiti vardai PIC18F442IPT Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 34
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 256 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Duomenų keitikliai A/D 8x10b