PIC18F26K80-I/MM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F26K80-I/MM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC18F26K80-I/MM
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28QFN
Duomenų lapai: 1.PIC18F26K80-I/MM.pdf2.PIC18F26K80-I/MM.pdf
  • Pranešimas
PIC18F26K80-I/MM specifikacijos
Dalies numeris PIC18F26K80-I/MM Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 39559 pcs Duomenų lapas 1.PIC18F26K80-I/MM.pdf2.PIC18F26K80-I/MM.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-QFN-S (6x6)
Greitis 64MHz Serija PIC® XLP™ 18K
RAM dydis 3.6K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-VQFN Exposed Pad
Kiti vardai PIC18F26K80IMM Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 24
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 1K x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-QFN-S (6x6) Duomenų keitikliai A/D 8x12b