PIC18F25K80-E/MM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F25K80-E/MM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC18F25K80-E/MM
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN
Duomenų lapai: 1.PIC18F25K80-E/MM.pdf2.PIC18F25K80-E/MM.pdf
  • Pranešimas
PIC18F25K80-E/MM specifikacijos
Dalies numeris PIC18F25K80-E/MM Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 35100 pcs Duomenų lapas 1.PIC18F25K80-E/MM.pdf2.PIC18F25K80-E/MM.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-QFN-S (6x6)
Greitis 64MHz Serija PIC® XLP™ 18K
RAM dydis 3.6K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-VQFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 24 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis 1K x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-QFN-S (6x6)