PIC18F2580-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F2580-I/ML Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC18F2580-I/ML
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN
  • Pranešimas
PIC18F2580-I/ML specifikacijos
Dalies numeris PIC18F2580-I/ML Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-QFN (6x6)
Greitis 40MHz Serija PIC® 18F
RAM dydis 1.5K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-VQFN Exposed Pad
Kiti vardai PIC18F2580IML Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 25
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 256 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-QFN (6x6) Duomenų keitikliai A/D 8x10b