PIC18F2539-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F2539-E/SO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC18F2539-E/SO
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 24KB FLASH 28SOIC
Duomenų lapai: 1.PIC18F2539-E/SO.pdf2.PIC18F2539-E/SO.pdf3.PIC18F2539-E/SO.pdf4.PIC18F2539-E/SO.pdf
  • Pranešimas
PIC18F2539-E/SO specifikacijos
Dalies numeris PIC18F2539-E/SO Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SOIC
Greitis 40MHz Serija PIC® 18F
RAM dydis 1408 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 21 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 256 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 24KB (12K x 16) FLASH 28-SOIC Duomenų keitikliai A/D 5x10b