PIC18F2410-I/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC18F2410-I/SP
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SDIP
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC18F2410-I/SP specifikacijos
Dalies numeris PIC18F2410-I/SP Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SPDIP
Greitis 40MHz Serija PIC® 18F
RAM dydis 768 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Kiti vardai PIC18F2410ISP Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 25
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 16KB (8K x 16) FLASH 28-SPDIP Duomenų keitikliai A/D 10x10b