PIC18F23K22-E/MV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC18F23K22-E/MV
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28UQFN
Duomenų lapai: 1.PIC18F23K22-E/MV.pdf2.PIC18F23K22-E/MV.pdf3.PIC18F23K22-E/MV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
364 pcs
  • Pranešimas
PIC18F23K22-E/MV specifikacijos
Dalies numeris PIC18F23K22-E/MV Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-UQFN (4x4)
Greitis 48MHz Serija PIC® XLP™ 18K
RAM dydis 512 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-UFQFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 24 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis 256 x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-UQFN (4x4)