PIC18F13K50-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F13K50-I/P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC18F13K50-I/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20DIP
Duomenų lapai: 1.PIC18F13K50-I/P.pdf2.PIC18F13K50-I/P.pdf3.PIC18F13K50-I/P.pdf4.PIC18F13K50-I/P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC18F13K50-I/P specifikacijos
Dalies numeris PIC18F13K50-I/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-PDIP
Greitis 48MHz Serija PIC® XLP™ 18K
RAM dydis 512 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Kiti vardai PIC18F13K50IP Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 14
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 256 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 8KB (4K x 16) FLASH 20-PDIP Duomenų keitikliai A/D 11x10b