PIC17C766T-16/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC17C766T-16/L
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB OTP 84PLCC
Duomenų lapai: 1.PIC17C766T-16/L.pdf2.PIC17C766T-16/L.pdf3.PIC17C766T-16/L.pdf4.PIC17C766T-16/L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
PIC17C766T-16/L specifikacijos
Dalies numeris PIC17C766T-16/L Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 84-PLCC (29.31x29.31)
Greitis 16MHz Serija PIC® 17C
RAM dydis 902 x 8 Programos atminties tipas OTP
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 84-LCC (J-Lead)
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 66 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (16K x 16) OTP 84-PLCC (29.31x29.31) Duomenų keitikliai A/D 16x10b